Паління призводить до випадання зубів

%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d1%96%d1%8f_14%d0%b02

Паління негативно позначається не лише на здоров’ї організму в цілому, стані серцево-судинної і дихальної систем, але і на зубах.

Медичні дослідження довели, що в жінок, які регулярно палять, підвищений ризик втрати зубів. І не це перебільшення – жінки ризикують втратити зуби більше, ніж чоловіки.

У жінок, які палять, у період постменопаузи зуби випадають набагато частіше, ніж у некурящих жінок їх віку. Медичне дослідження, проведене ученими з американського університету в Баффало, показало, що жінки після настання клімаксу знаходяться в особливій групі ризику.

У дослідженні взяли участь приблизно 1000 жінок, серед яких були завзяті курці зі стажем більше 25 років. Аналіз спостереження показав, що ризик втрати зубів у курців удвічі вищий, ніж в їх некурящих однолітків.

Медики звертають увагу, що паління негативно впливає не лише на стан зубів, але і на здоров’я ясен, що може стати причиною пародонтозу і гінгівіту. Крім того, постійними супутниками курців є неприємний запах з рота і жовтизна зуби.

%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bf%d1%96%d1%8f_14%d0%b1

Попередня стаття

Чорні плями на зубах

Білосніжна посмішка - мрія багатьох людей. Але, на жаль, дуже мало кому з нас вдається зберегти зуби здоровими і білосніжними. ... Читати далі

Наступна стаття

Неприємний запах з рота та його усунення

Багато людей один одного сприймають по запаху. Запах може притягати або відштовхувати, причому це відбувається на інстинктивному рівні. Іноді ми ... Читати далі