Про важливість профілактичних оглядів у стоматолога

%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bc%d0%b0%d0%bc_45

Молочним зубам потрібний ще більший догляд, ніж постійним, адже внаслідок низької мінералізації дентину і емалі, вони схильні до карієсу більше, ніж постійні.

Тому необхідно регулярно відвідувати дитячого стоматолога, навіть за відсутності в дитини якихось скарг і видимих на те причин. При вчасному звертанні до стоматолога, у дитини є всі шанси ніколи не дізнатися, що таке бормашина – адже в наш час існує безліч способів запобігти розвитку карієсу зубів.

Проте, багато батьків мало обізнані про значення збереження тимчасових зубів до їхньої фізіологічної заміни, а тому недостатньо серйозно ставляться до проблеми карієсу.

Ранні і регулярні відвідування стоматолога допоможуть визначити патологічні процеси на початкових стадіях і вжити відповідні заходи для їхнього усунення. Профілактичні консультації допоможуть створити в дитини позитивне ставлення до лікаря, який навчить дітей правильно чистити зуби, проведе профілактичні заходи для тимчасових і постійних зубів і вчасно виявить наявність шкідливих звичок. Адже легше запобігти захворювання зубів і ясен, ніж потім лікувати їх.

Попередня стаття

Солодощі псують зуби

Ні для кого не секрет, що проблеми із зубами викликані, передусім, неправильним харчуванням. У наших прабатьків карієсу не було. Карієс ... Читати далі

Наступна стаття

Родзинки збережуть зуби

Американські вчені рекомендують підсолоджувати їжу родзинками - вони, на відміну від звичайного цукру, не сприяють розвитку карієсу і не шкодять ... Читати далі