Іригатор порожнини рота

Різновиди іригаторів порожнини рота
Різновиди іригаторів порожнини рота

Це сучасний засіб для гігієни ротової порожнини, що забезпечує ефективну профілактику багатьох стоматологічних захворювань, за рахунок швидкого і ефективного очищення зубоясенних кишень і міжзубного простору.

Очищення ротової порожнини здійснюється за допомогою пульсуючого чи постійного струменя теплої води під тиском, який кожен користувач може регулювати, підібрав для себе найбільш відповідний режим. Завдяки цьому іригатор можуть використовувати як дорослі, так і діти.

До води, що подається для іригації, можна додати ароматичні речовини, рідкі лікарські засоби і відвари лікарських трав. Також іригатори можуть застосовуватися разом із спеціалізованими рідинами і бальзамами, призначеними для ефективного усунення певних захворювань.

Спеціальні насадки іригатора дозволяють струменю води досягти важкодоступних при чищенні зубною щіткою ділянок ротової порожнини, вимиваючи звідти не лише залишки їжі, але і шкідливі бактерії та наліт, що накопичився на зубах і яснах. Завдяки пульсуючому струменю води здійснюється не лише очищувальна дія, але і відбувається гідромасаж ясен, що стимулює кровообіг у них.

Принцип дії іригатора порожнини рота
Принцип дії іригатора порожнини рота

Варто відмітити, що лікарі рекомендують використовувати для іригації лише очищену, а не водопровідну воду, оскільки остання має незадовільні якості.

А ви знаєте, що аристократки при дворі французького короля Людовика XI живилися тільки супом, оскільки вони були впевнені, що сильні жувальні зусилля можуть стати причиною передчасної появи на обличчі зморшок.

Попередня стаття

Жувальні драже та засоби, що стимулюють слиновиділення

Близькими до жувальних гумок за механізмом впливу на порожнину рота являються жувальні драже. Вони є низькокалорійними драже, що не містять ... Читати далі

Наступна стаття

Барвники (індикатори) для виявлення зубних відкладень

Застосування різних барвників дозволяє виявляти наявність зубного нальоту і місця його найбільшого скупчення. Ці речовини можуть застосовуватися як для індивідуального ... Читати далі