Жувальні драже та засоби, що стимулюють слиновиділення

Jelly Beans

Близькими до жувальних гумок за механізмом впливу на порожнину рота являються жувальні драже. Вони є низькокалорійними драже, що не містять цукру. Їх переваги – освіжування дихання і стимуляція слиновиділення. До складу драже зазвичай входять цукорозамінники (ксиліт, сорбіт, аспартам), освіжувачі дихання (м’ятне масло, ментол). Драже Lacalut містить безпечну концентрацію натрію фториду, що позитивно впливає на емаль зубів у процесі жування.

Останнім часом почав розвиватися випуск ще одного класу засобів індивідуальної гігієни ротової порожнини – стимуляторів утворення слини. Вони є рідинами, порошками чи пігулками, які містять зазвичай немедикаментозні агенти, що викликають підвищене виділення слини.

%d0%b3%d1%96%d0%b3%d1%96%d1%94%d0%bd%d0%b0_17

Так, рідина Proxident Mouth Spray (Athena Nordic, Швеція) містить яблучну кислоту, карбамід, фтор, ксиліт; пігулки SDI saliva stimulator містять мінеральні солі, ксиліт і за складом подібні до природної слини. Стимуляція виділення слини сприяє кращому самоочищенню порожнини рота, підтримці оптимального кислотно-лужного балансу слини.

А ви знаєте, що за добу організм людини виробляє від одного до двох з половиною літрів слини – прозорої безбарвної рідині, що виділяється в порожнину рота слинними залозами. Маючи бактерицидну дію, слина очищає порожнину рота і захищає зуби від хвороботворних бактерій.

Попередня стаття

Жувальні гумки без цукру

Дія жувальної гумки без цукру в порожнині рота наступна: Підвищує швидкість слиновиділення в порівнянні зі станом спокою (це забезпечує самоочищення ... Читати далі

Наступна стаття

Іригатор порожнини рота

Різновиди іригаторів порожнини рота Це сучасний засіб для гігієни ротової порожнини, що забезпечує ефективну профілактику багатьох ... Читати далі