Відбілювання зубів підручними засобами

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_9

Окрім професійних методик, відбілювати зуби можна і підручними засобами, наприклад, харчовою содою, активованим вугіллям або перекисом водню. Але людська природа, що характеризується виразом “чим більше, тим краще”, приводить, зрештою в кабінет стоматолога, і в даному випадку не за відбілюванням, а за відновленням зубної емалі і зміцненням ясен. Адже наведені вище методи відбілювання виступають абразивним засобом, який просто стирає емаль при старанному застосуванні.

З домашніх підручних засобів, мабуть, гідний уваги лише один – це ягоди полуниці чи суниці. Ці ягоди містять натуральні відбілювальні речовини. Для відбілювання їх необхідно заздалегідь розчавити, а потім почистити соком цих ягід зуби, як зубною пастою. Можна просто провести полуницею (суницею) по зубах, натискаючи їх до появи соку.

Після цієї процедури, бажано почистити зуби пастою – це допоможе видалити зернятка і ягідну кислоту, яка негативно впливає на зубну емаль.

Попередня стаття

Методики відбілювання зубів

Перш ніж приступити до розмови про методики відбілювання зубів, варто згадати про причини, які викликають забарвлення зубів. Існує 2 причини ... Читати далі

Наступна стаття

Голлівудська посмішка веде до хворих зубів?

Побачивши на екрані посмішку із "білосніжними зубами" люди, особливо підлітки, хочуть мати таку ж. І починають вивчати всю наявну інформацію ... Читати далі