Голлівудська посмішка веде до хворих зубів?

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_10

Побачивши на екрані посмішку із “білосніжними зубами” люди, особливо підлітки, хочуть мати таку ж. І починають вивчати всю наявну інформацію на цю тему. Потім прочитане в поспіху застосовують на собі. А цього робити не варто, адже, як відмічають стоматологи, відбілювання зубів у домашніх умовах може мати украй небажані наслідки.

Останнім часом, серед людей різного віку набирає популярність процедури відбілювання зубів кустарними способами без консультації дантиста. І всьому виною усмішки красунь з рівними і сліпуче білими зубами, які дивляться на нас з телеекрану і плакатів. Реклама зубних паст додає масла в цей вогонь. І люди намагаються добитися такого ж ефекту в себе вдома. Фахівці з Великобританії попереджають, що це може серйозно пошкодити не лише вашій емалі, але і взагалі вашому здоров’ю.

Згідно з останніми статистичними даними, відбілювання домашніми засобами припускає використання харчової соди, активованого вугілля чи перекису водню. А це може негативно вплинути на стан емалі, пошкодити ясна і серйозно збільшити чутливість зубів. Багато людей, які начищають зуби до блиску, так само далекі від стоматології, як білі ведмеді від пінгвінів (якщо хто не в курсі, вони живуть на різних полюсах Земної кулі).

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_10%d0%b0

З таким підходом, замість голлівудської посмішки, люди  в результаті можуть отримати хворі зуби. До того ж, деякі з цих методів призводять абсолютно до протилежних наслідків – емаль темніє. Але це нікого не відлякує – чим вище попит, тим більше пропозицій.

Так за словами голови Лондонського стоматологічного центру, професора Ендрю Едера, відбілювання в домашніх умовах з використанням харчової соди не лише пошкоджує емаль і підвищує чутливість зубів, але і робить її коричневою. Сіль теж не шкодує емаль, а використання перекису водню надзвичайно небезпечне.

Ні для кого не секрет, що професійне відбілювання зубів, у стоматологічних клініках і спа-салонах по догляду за посмішкою є досить дорогим задоволенням. Проте не варто економити, коли встає питання про власне здоров’я. Краще і практичніше – довіритися професіоналам.

Попередня стаття

Відбілювання зубів підручними засобами

Окрім професійних методик, відбілювати зуби можна і підручними засобами, наприклад, харчовою содою, активованим вугіллям або перекисом водню. Але людська природа, ... Читати далі

Наступна стаття

Відбілювальні зубні пасти - показання і протипоказання

Які ж компоненти перетворюють звичайну пасту на відбілювальну? Цими речовинами є: відбілювальний агент, наприклад, натрій триполіфосфат або пероксид карбаміду абразив, ... Читати далі