Продукти для білосніжної посмішки

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_16

Для підтримки білосніжної посмішки не обов’язкові часті візити до стоматолога. Зберегти здоров’я і природну білизну зубів допоможуть деякі овочі і фрукти.

Дуже важливо включати в раціон харчування тверді овочі і фрукти, які “механічно” очищають зуби. До них відносяться морква, яблука, цвітна капуста, зелені боби і селера. Очищення зубів відбувається під час пережовування продуктів, а слина, що виділяється в процесі цього, захищає зубну емаль і нейтралізує кислоти. Крім того, для зубів корисне вживання молочних продуктів, що містять кальцій, а тверді сири сприяють видаленню залишків їжі. Також корисність молочних продуктів обумовлена молочною кислотою, що входить до їх складу, яка запобігатимете руйнуванню емалі.

Крім того, необхідно мати на увазі, що деякі продукти є “чемпіонами” по фарбуванню зубної емалі. Тому, якщо ви хочете мати білосніжну посмішку, вам доведеться обмежити їх вживання.

Попередня стаття

Жовті зуби - добре чи погано?

Багато людей страждають від жовтизни зубів і намагаються їх відбілити. Адже прийнято вважати, що білі зуби - здорові зуби. Насправді, ... Читати далі

Наступна стаття

Топ-10 продуктів, що забарвлюють зуби

Пропонуємо вашій увазі продукти, вживання яких негативно позначається на зовнішньому вигляді зубів. Червоне вино. Багатьом відомо, що вино в помірних ... Читати далі