Жовті зуби – добре чи погано?

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_14

Багато людей страждають від жовтизни зубів і намагаються їх відбілити. Адже прийнято вважати, що білі зуби – здорові зуби.

Насправді, природні постійні зуби або сіро-блакитні, або жовтуваті. А білозубі красуні з телереклами виблискують протезами чи радикально відбіленими зубами. Не варто також забувати про чудеса фотошопу. Тому на думку деяких лікарів-стоматологів, відбілювати зуби – просто злочин.

Можна відбілити зуби, що потемніли від вживання кави чи паління. Причому одні експерти вважають, що можна цього досягти за допомогою відбілювальних паст або кап, інші ж упевнені, що допомогти в цій проблемі може тільки відвідування стоматологічної клініки. Але нерідко подібна операція пошкоджує і навіть руйнує емаль, що може стати причиною розвитку карієсу. А от це вже дійсно небезпечно для здоров’я зубів! Отже перш ніж зважитися на відбілювання, варто добре подумати, зваживши всі за і проти.

Порада для жінок. Якщо жовті зуби не дають вам спокою, скористайтеся невеликою хитрістю. І допоможе в цьому макіяж.

Якщо у вас жовтуваті зуби, відмовтеся від помад з коричневим і помаранчевим відтінком – він тільки підкреслить і посилить жовтизну ваших зубів. Проте червона помада змусить їх здаватися білішими!

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_15

Також можна відвідати солярій – засмагла шкіра (головне цим не зловживати) відтінить ваші зуби, і вони здаватимуться білішими.

Світлі тони помад відвернуть увагу від зубів, які за формою далекі від ідеальних. Якщо ви прагнете приховати форму зубів – користуйтеся замість помади блиском для губ. І головне, занадто не переймайтеся кольором власних зубів, насправді, не так багато людей на нього зважають.

Попередня стаття

Відбілювати чи не відбілювати…

Часи міняються, і зуби раптом набули набагато більшого значення, ніж раніше. У міжособових стосунках, при прийомі на роботу, сяючі білизною ... Читати далі

Наступна стаття

Продукти для білосніжної посмішки

Для підтримки білосніжної посмішки не обов'язкові часті візити до стоматолога. Зберегти здоров'я і природну білизну зубів допоможуть деякі овочі і ... Читати далі