Відбілювальні зубні пасти – показання і протипоказання

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_11

Які ж компоненти перетворюють звичайну пасту на відбілювальну? Цими речовинами є:

  • відбілювальний агент, наприклад, натрій триполіфосфат або пероксид карбаміду
  • абразив, наприклад, карбонат кальцію, оксид кремнію або дікальція фосфат.

На перший погляд, здається, що відбілює зуби відбілювальний агент, але основну дію зубної пасти забезпечують частинки абразивної речовини. Поверхневі плями видаляють майже всі зубні пасти, але відбілювальні пасти містять у своєму складі більш абразивні частки, що повертають зубам природну білизну.

Чи можливо відбілити зуби відбілювальними пастами?

Якщо під відбілюванням зубів розуміти зміну їх кольору, то на це питання можна відповісти – ні. Відбілювальні зубні пасти здатні повернути зубам природний відтінок, освітливши або видаливши зубний наліт, що утворився на їх поверхні. Таким чином, у результаті очищення відбувається незначна зміна кольору (на 1-2 тони). А от змінити колір зубів, зробивши їх білосніжними, можна лише за допомогою професійного відбілювання чи використанням кап.

Кому рекомендовано використання спеціальних зубних паст?

Пасти для відбілювання показані людям, які пройшли процедуру професійного відбілювання зубів для закріплення отриманого ефекту, а також курцям, любителям кави, міцного чаю і продуктів, які забарвлюють зубну емаль.

Протипоказання до використання відбілювальних паст

Подібні пасти не можна застосовувати:

  • при захворюваннях пародонта;
  • людям, які страждають на підвищену чутливість зубів;
  • вагітним жінкам;
  • дітям до 15 років;
  • при клиновидних дефектах (див. малюнок).

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_12

Перед застосуванням зубної пасти з відбілювальним ефектом необхідно уважно вивчити інструкцію. Як правило, такими пастами не можна користуватися постійно, а показано чистити зуби 2 рази на тиждень або невеликими курсами по 30-60 днів.

Попередня стаття

Голлівудська посмішка веде до хворих зубів?

Побачивши на екрані посмішку із "білосніжними зубами" люди, особливо підлітки, хочуть мати таку ж. І починають вивчати всю наявну інформацію ... Читати далі

Наступна стаття

Відбілювати чи не відбілювати…

Часи міняються, і зуби раптом набули набагато більшого значення, ніж раніше. У міжособових стосунках, при прийомі на роботу, сяючі білизною ... Читати далі