55-літній чоловік налякався вампірських іклів

Що може бути моторошнішим, ніж духи, що бродять серед живих на Хелловін? Дещо є! Як, наприклад, вставити собі в рот фальшиві вампірські ікла.

На чоловікові були новенькі зуби, як мовиться «кусай і упивайся», для його костюма вампіра на Хелловін. Коли він не зміг витягнути зуби, лікарі відділення невідкладної допомоги використали стоматологічну техніку і плоску пластику для видалення іклів. На щастя, у чоловіка не було жодних ускладнень, окрім порізів на яснах.

Фахівці відмічають, що робота у відділенні невідкладної допомоги на Хелловін приносить безліч незвичайних клінічних випадків.

Коли чоловік прибув у лікарню, співробітники невідкладної допомоги порекомендували йому потримати в роті теплу воду, щоб ослабити ікла, які, за припущенням лікарів, потім можна було витягнути. Проте після невдалих спроб вони спрямували пацієнта в щелепно-лицьове відділення.

У щелепно-лицьовому відділенні припустили, що надмірне утримання пов’язане з термічною усадкою, зачепленням підрізів і поверхневим натягненням – на відміну від утримуючих сил термопластичних кап. Вони також знали, що вода при температурі 80°C буде цілком достатньою, щоб розплавити полімерний матеріал, з якого виготовлені штучні зуби. Проте ця температура була б занадто високою, щоб пацієнт міг її витримати.

Замість цього команда вирішила видалити ікла, відкривши губну і піднебінну частині зубів одночасно, використовуючи пластику.

Прилегла поверхня штучних зубів після їх видалення з ротової порожнини пацієнта

Потім фахівці змогли видалити вампірські зуби. У чоловіка були поверхневі рвані рани ясен, але після полоскання солоною водою він повністю видужав.

Рот пацієнта після видалення штучних зубів
Попередня стаття

Екзостози та їх видалення

Так виглядають екзостози (вказані стрілочками) Термін «екзостоз» прийшов з грецької мови і перекладається як «кістка зовні». ... Читати далі