Хірургічна стоматологія

%d1%85%d1%96%d1%80%d1%83%d1%80%d0%b3%d1%96%d1%8f_1

Хірургічна стоматологія головним чином спрямована на видалення зубів, які вже не можуть бути збережені. У цьому випадку видалення зуба є кращою альтернативою, ніж серйозні ускладнення зубних хвороб.

Проте хірургічна стоматологія може бути і рятівною для ваших зубів, які піддалися запальному чи механічному впливу, адже сучасна стоматологія спрямована до якнайдовшого зберігання вашого зуба. Крім того, хірургічна стоматологія дає можливість попередження, діагностики і лікування цілого ряду хвороб порожнини рота, відновлення тканин та усунення вроджених вад і набутих дефектів.

Одним із сучасних напрямів у хірургічній стоматології являється імплантація зубів, яка на наш час являється найкращим видом протезування. Також застосовують методики нарощування кісткової тканини власною чи штучною кісткою.

Сьогодні стоматологічна хірургія стала абсолютно безболісною і дуже ефективною процедурою, безболісним стає навіть сам укол. Тому після усього почутого не варто терпіти зубний біль і при перших його ознаках треба негайно звертатися за допомогою до лікаря-стоматолога.

А ви знаєте, що лікарі древньої Японії зуби видаляли просто голими руками, заздалегідь розхитавши їх за допомогою дерев’яного долота і молоточка.

Наступна стаття

Видалення зубів

Увага! Цей розділ містить відео реального видалення зубів і тому його вміст може комусь бути неприйнятним. До видалення зубів багато людей ... Читати далі