Види зубних імплантатів

У сучасній імплантології використовується безліч різновидів імплантатів. Ми ж ознайомимо вас з найпоширенішими з них, які знайшли найбільше застосування:

  • Найбільш поширеними є зубні імплантати кореневидної форми. Вони являють собою циліндр з різьбленням, і застосовуються у випадках, коли є достатня кількість місця для їх встановлення.
Імплантати кореневидної форми
Імплантати кореневидної форми
  • Пластинкові імплантати показані, коли кістка є настільки вузькою, що неможливе використання імплантатів кореневидної форми.
Пластинкові імплантати
Пластинкові імплантати
  • Імплантати комбінованої форми є комбінацією пластинкового і кореневидного імплантату.
  • Субкортикальні (дискові) імплантати – використовуються в бічних ділянках зубного ряду при незначній кількості кісткової тканини (достатньо висоти близько 2мм) без проведення додаткового нарощування (аугментації) кістки щелеп.
Субкортикальні (дискові) імплантати
Субкортикальні (дискові) імплантати

А от так виглядають на рентген-знімку встановлені імплантати різних конструкцій:

%d1%96%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f_15%d0%b1

 

Попередня стаття

Які переваги імплантатів?

Імплантація - це надійний і довговічний спосіб протезування. Є можливість замінити втрачені зуби без обточування сусідніх зубів. Замінюються дефекти зубного ... Читати далі

Наступна стаття

Показання до імплантації

Класичне показання до застосування імплантації - це дефект зубного ряду протяжністю від 1 до 3 зубів при здорових сусідніх зубах, ... Читати далі