Лагодження знімних протезів

%d0%be%d1%80%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b5%d0%b4%d1%96%d1%8f_17%d0%b1

Але завершити нашу розмову про знімні протези хотілося все таки на позитивному аспекті їх використання.

В акрилових та напівжорстких термопластичних знімних протезах є один позитивний момент, що вигідно їх виділяє на фоні інших зубних протезів – їх можна лагодити. Потреба в лагодженні виникає при переломі базису (основи) протеза (це в переважній більшості випадків стосується акрилових протезів), а також при втраті штучного чи природного зуба. Якщо штучний зуб часто випадає внаслідок користування протезом (наприклад, сильне надкушування) чи не якісного його виготовлення, то з природними зубами причина втрати одна – як і ми, наші зуби не вічні L.

Якщо вас спіткала вищезгадана проблема (ми не маємо на увазі старіння), не варто засмучуватися, а треба лише звернутися до стоматологічної клініки чи безпосередньо в зуботехнічну лабораторію, де вам за помірну плату зможуть полагодити знімний протез. Сама процедура лагодження займає від 1 до 12 робочих годин у залежності від матеріалу, з якого виготовлений ваш знімний протез, і ви знову можете користуватися своїм знімним протезом з покращеними естетичними та функціональними властивостями.

%d0%be%d1%80%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b5%d0%b4%d1%96%d1%8f_17%d0%b0

Дрібна, але все таки приємна річ. 🙂

І наостанок, не дивлячись на заявлені негативні сторони знімного протезування, знімні протези, попри їх недоліки є кращою альтернативою беззубому роту.

%d0%be%d1%80%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b5%d0%b4%d1%96%d1%8f_17%d0%b3

Попередня стаття

Час користування знімними протезами

Час користування знімними протезами залежить від багатьох факторів: Ставлення для нього пацієнта. Матеріалу з якого він виготовлений та якості самої ... Читати далі

Наступна стаття

Матеріали для зубних протезів

Нині при протезуванні зубів використовується велика кількість матеріалів: різні сплави металів, кераміка, пластмаси, оксид цирконію. Ці матеріали, повинні відповідати наступним ... Читати далі