Дорогий телефон замість лікування

Стоматолог ділиться спогадами про людей, які вибрали дорогий телефон замість лікування

Люди різні. Адекватні, які розташовані до діалогу і прекрасно розуміють куди і для чого вони прийшли. Є такі, які вимагають неможливих речей задарма, при цьому залишаються украй невдоволеними.

А є абсолютно окрема категорія пацієнтів, для яких імідж – це все, а все інше – пусте.

Міркувати про те, що іграшки стають важливішими за власне здоров’я – справа марна. Кожен сам за себе несе відповідальність. А тому – подивіться будь ласка на власників моделі «iPhone 7 128 Gb», вартість якого коливається від 1000 до 12000$.

Отже, поїхали.

4_result-87

Антон. 29 років. За наданою інформацією, працює перекладачем у посольстві. Як йому це вдається з таким запахом з рота – для мене загадка.

5_result-80

Кирило. 34 роки. За наданою інформацією, працює директором філії великої торговельної компанії. Дізнавшись вартість робіт – обурився, зажадав дива (при чому – безкоштовно), після чого пішов, грюкнувши дверима.

6_result-71

Дарина. 26 років. За наданою інформацією працює начальником відділу в банківській сфері. Звернулася до нас із скаргами на неприємний запах з рота, бажанням зробити професійне чищення зубів і скласти план лікування. Після проведеної процедури було запропоновано зробити оглядовий знімок і спираючись на нього скласти план робіт. Почувши те, що в неї є щось окрім «малюсінького карієсу десь внизу» і що план робіт включає серйозне лікування зубів (переліковування каналів, заміну «мостів» і протезування в перспективі), були зроблені великі і круглі очі і сказано, що я нічого не розумію в стоматології, а в неї все чудово і взагалі їй у поліклініці сказали, що зуби ідеальні. Загалом, я залишився крайнім.

А на десерт – от такий епічний випадок.

7_result-69

Юлія. 24 роки. За наданою інформацією працює начальником відділу логістики в серйозній кур’єрській службі. Прийшла зробити чищення зубів. Сказати що я був шокований – це нічого не сказати. Такого «смітника» в роті в такої молодої дівчини я не бачив – ну, не то щоб ніколи, але за останні років десять точно.

8_result-65

Вичистили що змогли. Під «вичистили» я маю на увазі «Видалили майже все» – благо Юлія виявилася тямущою і адекватною, і навіть запланувала об’ємні роботи з імплантації.

9_result-54

У процесі роботи були проліковані зубки, що залишилися, – і заплановані роботи з імплантації. За день до призначеної операції, Юлія повідомляє, що… «узяла айфон у кредит і грошей зараз немає». Гасне світло. Завіса.

Врешті-решт, вона зрозуміла що з щербинами в роті їй на роботі не дуже комфортно – і в борг були виконані роботи з – назвемо це «відновлення естетики».

10_result-52

І от вже майже рік пройшов – а Юлія так і не явилася на заплановану імплантацію. Дуже хочеться вірити, що вона звернулася до інших фахівців і вирішила стоматологічні проблеми, а не залишила, бо в 24 роки мати таке… Це переходить усі розумні межі.

На цьому, мабуть, закінчу. Лише додам від себе, що щиро не розумію людей, які надають пріоритети іміджу, частенько забуваючи про власне здоров’я. Справа не лише в стоматології – справа у ставленні до власного здоров’я в цілому.

Попередня стаття

Боротьба з дентофобією за допомогою окулярів віртуальної реальності

Засоби віртуальної реальності можуть застосовуватися в рамках терапії пацієнтів з важкою формою дентофобії. Віртуальне відвідування клініки і спілкування з лікарем ... Читати далі

Наступна стаття

Час або якість?

У будь-якій сфері людської діяльності, у будь-якому технологічному процесі присутнє таке поняття як «людський фактор», тобто факт людської помилки. Цей ... Читати далі