Багато людей мріють мати білі, рівні зуби, які в підсумку можна перетворити в білосніжну посмішку. Наприклад, як ця:
Декого і цей результат не задовольняє, і вони мріють мати от таку посмішку:
Це виглядає не зовсім природно, бо постійні зуби, на відміну від молочних, є не білосніжними, а мають жовтуватий чи сіруватий відтінок. Проте реклама і кінематограф переконали, що зуби повинні бути саме молочно-білими. Через те люди і намагаються досягнути сліпучої білизни власних зубів. Особливо, якщо не дуже пощастило з їх кольором. Чи навіть дуже не пощастило…
Проте при намаганні досягнути бажаної білизни посмішки людина може припуститися характерної помилки, застерегти від якої ми постараємося на конкретному клінічному випадку.
В одну із стоматологічних клінік звернулася пацієнтка з бажанням надати своїм зубам білосніжності. Зважаючи на наявний стан справ можна цілком зрозуміти це бажання:



А тепер погляньте на досягнутий результат – довгоочікувана білосніжна посмішка


А тепер маленьке запитання. Чи звернули ви увагу на маленький «нюанс», який з’явився після художньої реставрації?
Якщо ні, от вам «підказка» – виділений білим колом фрагмент зубного ряду:
Звичайно, після ситуації, яка була «до», це дійсно дрібниця. Проте з часом ця дрібниця все більше надокучатиме її власникові і набуватимете ефекту, що викликає ця світлина:

Здавалося б нічого особливого, а враження залишаються не дуже приємними. Через це, щоб уникнути в майбутньому такої неприємної ситуації, зважайте, що зазвичай у зону видимості посмішки потрапляє не лише 6 передніх зубів, а 8-10, чий колір теж треба мати на увазі.
