Зубна щітка для захисників екології

Більшість людей чистять зуби двічі на день. Найбільш свідомі намагаються закривати воду під час чищення, щоб не виливати зайву воду, піклуючись про стан планети. Але як бути з тим, що щорічно тільки в США близько мільярда використаних зубних щіток з пластика відправляються на звалище? Піклуючись про природу, конструктори з Лондона розробили зубні щітки, які не шкодитимуть довкіллю.

Щіткою Tooth можна користуватися упродовж усього життя, для цього треба тільки регулярно надівати змінні голівки. Згідно із статистикою, 98% зубних щіток не схильні до біологічного розкладання, проте голівки щітки Tooth мають таку здатність. Основна частина голівки складається з біопластика Floreon, виготовленого з цукрового буряка. Щетини складаються з матеріалу Nylon 4. І біопластик, і Nylon 4 повністю розкладаються в природі.

Ручка щітки сформована з довговічного переробленого алюмінію. Це означає, що при її виробництві не добували алюмінієву сировину, що супроводжується викидами двоокису вуглецю. При цьому ручки також повністю піддаються переробці. Виробник дає довічну гарантію на виріб.

Щітки випускають у 4 кольорах: вугільному, сірому, рожевому і золотистому, і мають 3 типи жорсткості щетини. Додатково можна придбати підставку під щітку з переробленої сталі, щоб забезпечувалося добре провітрювання щетинок, і вони не мали контакту із стінками склянки та інших щіток, тим самим не відбувається поширення бактерій.

Виробник випускає чохли для подорожі, куди поміщається 1 ручка і 3 змінних голівки для щітки.

Стоматологи рекомендують замінювати щітку на нову кожні 3 місяці. У США доступна опція для передплатників компанії, згідно якої змінні голівки автоматично доставляють поштою додому через кожні 3 місяці. При цьому співробітники стежать, щоб поштова упаковка була виготовлена з матеріалів, що перероблялися: з вторинного картону, без пластикових наклейок і скотча. Усі додаткові матеріали виготовлені з перероблених матеріалів, навіть чеки.

Попередня стаття

Звичайна та електрична зубна щітки – що краще?

Багато наукових досліджень оцінюють ефективність застосування різних зубних щіток. Нещодавно учені порівняли якість чищення зубів за допомогою звичайної та електричної ... Читати далі

Наступна стаття

Як слід чистити зуби

Навіть найефективніша зубна паста й оптимально підібрана зубна щітка виявляться даремними, якщо неправильно чистити зуби. Лікарі-стоматологи рекомендують чистити зуби двічі ... Читати далі