Що може пошкодити встановленим імплантатам?

%d1%96%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f_22

Усе, що шкідливо для зубів і ясен, також завдає шкоди імплантатам і зафіксованим на них коронкам. Занадто тверда і жорстка їжа (наприклад, сухарі, горіхи) може викликати сколювання керамічного покриття штучних коронок. Також Ви повинні знати, що імплантати інтегровані безпосередньо в щелепну кістку, а це з’єднання не має специфічної іннервації. Тому больовий сигнал, що з’являється при сильному накушуванні на рідний зуб, у разі імплантатів буде відсутній.

Погана і нерегулярна гігієна порожнини рота призводить до запалення ясен. Як навколо зубів, так і навколо імплантатів. Відвідуйте стоматолога два рази на рік для проведення профілактичного огляду і професійної чистки зубів. Пам’ятайте, що ця одна і з умов гарантії на проведене лікування з використанням імплантатів.

І на останнє. В інтегрованих імплантатів немає певного терміну служби. Вже зараз є імплантати, що простояли більше 25 років. Цей термін залежить від багатьох чинників, у тому числі багато в чому і від Вас, дорогі Пацієнти. Здоровий спосіб життя і ретельний гігієнічний догляд благотворно впливають на всі, без виключення тканини і органи людського організму, у тому числі і на успішне функціонування зубів та імплантатів.

Попередня стаття

Ускладнення при імплантації

Пам'ятайте, що будучи хірургічною процедурою, імплантація зубів, як і будь-яке втручання несе в собі певні ризики та ускладнення. Ускладнення, що ... Читати далі

Наступна стаття

Міфи про імплантацію зубів

Нині технологія відновлення зубів шляхом імплантації вважається найбільш дорогою. А значить і не найпоширенішою. Нижче ми поговоримо про міфи, якими ... Читати далі