Ускладнення при імплантації

%d1%96%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f_42

Пам’ятайте, що будучи хірургічною процедурою, імплантація зубів, як і будь-яке втручання несе в собі певні ризики та ускладнення. Ускладнення, що можуть виникнути, передусім пов’язані з процесом приживлення імплантату в кісткову тканину чи ж з ушкодженням анатомічних утворень безпосередньо в процесі імплантації. Але частота ускладнень не велика, а звести ускладнення практично до абсолютного мінімуму допомагає ретельна передопераційна підготовка.

Після обстеження фахівець обов’язково обговорить з вами всі можливі ризики з метою вибору при їх виникненні оптимального рішення.

Так після проведення операції стан пацієнта може ускладнитися кровотечею, сильним болем, розвитком запалення в рані і розходженням швів. Найчастіше причиною цих ускладнень є первинний стан організму пацієнта і недотримання їм призначень лікаря. Усі ці ускладнення легко ліквідовуються при правильній тактиці лікування.

Причинами не приживлення імплантату в кістці можуть бути якась патологія щелепної кістки, інфекції кісткових тканин або несприятливий стан кісткового ложа. У цих випадках зоні для імплантації дають можливість відновитися. Цей період може займати до трьох місяців, після чого можливе повторне проведення процедури.

Нерідко імплантат стає непридатним через декілька років повноцінного функціонування. Це може відбуватися через погану гігієну порожнини рота або через перевантаження імплантату. Перевантаження може статися через те, що з метою мінімізації ціни на імплантацію, пацієнт наполіг на встановлення одного імплантату в зоні, яка вимагає кількох штифтів. Або ж надмірні навантаження може бути результатом підвищеного тонусу жувальних м’язів.

У будь-якому випадку, тільки ретельне попереднє обстеження дозволить стоматологу-імплантологу зважити можливість виникнення всіх ризиків і ускладнень. Пам’ятайте, що скупий платить двічі, і якщо ви вже зважилися на процедуру імплантації, то підійдіть до неї з усією відповідальністю. І тоді красиві зуби прослужать вам не одне десятиліття.

Попередня стаття

Який відсоток приживлення імплантатів?

Звичайно, говорити про 100% успіх приживлення імплантатів не доводиться. Усе залежить від характеру відсутності зубів, особливостей кісткової системи щелепи, розмірів ... Читати далі

Наступна стаття

Що може пошкодити встановленим імплантатам?

Усе, що шкідливо для зубів і ясен, також завдає шкоди імплантатам і зафіксованим на них коронкам. Занадто тверда і жорстка ... Читати далі