Цікаві факти про зубну пасту

Виявляється зубною пастою можна чистити не лише зуби. Зубна паста, як і зубний порошок, може використовуватися для очищення срібла і столового посуду. Треба нанести пасту на поверхню, із зусиллям пройтися м’якою тканиною, а потім помити спочатку теплою, потім холодною водою. Після висихання натерти до блиску спеціальною серветкою.

До речі, за допомогою зубної пасти можна привести в порядок… стільниковий телефон, на екрані якого з’явилися ледве помітні дрібні подряпини. Для цього необхідно нанести пасту на поролон і натерти екран, після чого стерти її залишки вологою серветкою.

%d0%b3%d1%96%d0%b3%d1%96%d1%94%d0%bd%d0%b0_28

Навіть кахель у ванні чи на кухні заблищить, якщо нанести шар зубної пасти, а потім протерти поверхню губкою й обполоснути водою.

А чи знаєте, що зубна паста має здатність… розсмоктувати синці і гематоми?

Жінки знають, як важко вивести губну помаду, сліди якої залишилися на одязі. Щоб вирішити цю проблему, на забруднене місце нанесіть шар зубної пасти, потріть і залиште на 10 хвилин, потріть знову і промийте проточною водою – пляма зникне.

Якщо після приготування кулінарних страв ваші руки пахнуть рибою, часником або цибулею, зубна паста легко розправиться з цими запахами – використовуйте її замість мила.

А ви знаєте, що тільки в Сполучених Штатах Америки щорічно купується 53000000 літрів зубної пасти, якою можна наповнити до 30 олімпійських басейнів.

Попередня стаття

Зубні пасти для дітей

Різноманіття дитячих зубних паст Зубні пасти для дітей повинні відповідати наступним вимогам: 1. Низький вміст (чи ... Читати далі

Наступна стаття

Що означають кольорові смужки на тюбику зубної пасти?

Часто в ЗМІ і соціальних мережах можна побачити інформацію про те, що кольори смужок на тюбиках зубної пасти несуть певну ... Читати далі